Новини Мельниківської Об'єднаної територіальної громади

34 -і роковини Чорнобильської катастрофи

26 Квітня - день пам*яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідок аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літописук людської мужності, навічно залишаться у пам*яті українського народу.

11:58 27.04.2020

05.04.2020 року святкує свій День Народження депутат Мельниківської сільської ради Цюпка Наталія Анатоліївна

Шановна Наталія Анатоліївна! Прийміть від душі наші щирі вітання, Хай збудуться всі Ваші плани й бажання! Життя хай дарує чудові презенти. Яскраві емоції, щастя моменти. А доля Вам радість завжди дарувала Щоб ніколи не знали ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі, Хай Господь дарує надію й тепло, на довгі літа, на щастя й добро!

12:33 03.04.2020

03.04.2020 року святкує свій День Народження депутат Мельниківської сільської ради Глух Микола Леонідович

Шановний Микола Леонідович! Щиро вітаємо Вас з Днем Народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.

09:59 03.04.2020

02.04.2020 року святкує свій день народження Цюпка Юрій Олександрович в. о.старости села Ометинці

Шановний Юрій Олександрович! Хай будуть з вами здоров'я та сила,хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали ви втоми! Хай мир і злагода будуть у домі,хай Господь дарує надію і тепло,на довгі літа,на щастя й добро!

12:17 01.04.2020

27.03.2020 року святкує свій день народження Степанко Олексій Юрійович директор будинку культури в селі Мельниківці

Шановний Олексій Юрійович! Хай в цю мить  та кожен день буде щастя поруч з вами, хай любов не омине,йде до вас всіма шляхами, буде світло у душі, в праці буде хай наснага, хай в родині буде мир,ніжність,ласка та повага.

19:56 30.03.2020

Сонячні батареї

Сонце є невичерпним джерелом енергії, яку людство потрібно навчитися використовувати в своїх цілях.Багато країн світу активно збільшують обсяг електроенергії від сонячної радіації.

11:22 30.03.2020

Люди- припиніть палити траву

В п'ятницю близько 15.00 навколо урочища "Замчинське" через недбалістьі людей виникла пожежа. В результаті чого, пожежа поширилася на сосновий ліс. Завдяки небайдужим людям,а саме братам Ліщинським: Роману та Микиті, а також Олександру Білику  та Максиму Настюку вдалося згасити пожежу, та не дати вогнищу знищити сосновий ліс, який посадили наші батьки та діди.

11:09 30.03.2020

Ремонт дороги у селі Мельниківці

У 2020 році почав здійснюватися капітальний ремонт дороги 0-02-14-06 Червоне-Ситківці-Буди протяжністю 1.3 км по селу Мельниківці. Виділено 1 млн грн з державного дорожнього фонду на експлутаційне  утримання дороги

09:16 18.03.2020