Новини Мельниківської Об'єднаної територіальної громади

29 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ БАБИНОГО ЯРУ

Бабин Яр — одне з всесвітньо відомих місць трагедій, які стали символом Голокосту, урочище на північно-західній околиці Києва. За два дні 29 та 30 вересня 1941-го року, по офіційним історичними свідченням, там розстріляли майже 34 тисячі євреїв. З інших джерел лише за 5 днів нацисти розстріляли там майже 150 тисяч українських євреїв. Це були не лише жителі Києва, а і біженці з окупованих українських регіонів, що прибули до міста у надії на порятунок.

09:26 29.09.2020

Оздоровлення дітей

До дитячого оздоровчого табору "Подільський Артек" за рахунок коштів з місцевого бюджету направлено на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме діти з багатодітних і малозабезпечених сімей, внутрішньо переміщених осіб.

10:57 20.08.2020

Обласний конкурс "Дідух-української родини оберіг"

З  нагоди відзначення 29-ої річниці незалежності України, оголошується конкурс на виготовлення кращого дідуха "Дідух-української родини оберіг". Для участі у конкурсі необхідно надіслати до 16-17 серпня фото дідуха, а також майстра або групи людей, які виготовили дідух та коротку інформацію про них(електронна адреса melrada@ukr.net або в приватне повідомлення у фейсбуці).

10:33 11.08.2020

Завершення ремонту дороги у селі Червоне

Протягом 2 років реалізувався проєкт на капітальний ремонт дороги у селі Червоне. До реалізування проекту долучилася Автострада. 450 000-рахунок коштів дорожнього фонду

14:31 07.08.2020