День працівників місцевого самоврядування в Мельниківській ОТГ

Дата: 06.12.2018 15:30

05 грудня 2018 року у Мельниківській ОТГ відбулись заходи з нагоди Дня працівників місцевого самоврядування. На дане свято прибуло багато гостей: голови та старости об`єднаних територіальних громад, голови та секретарі сільських рад, які ще не об`єднались, посадові особи органів місцевого самоврядування Немирівського району, виконавчий апарат районної ради, начальники управлінь та відділів райдержадмініснрації.

Гості свята мали можливість побачити нове приміщення Мельниківської ОТГ, яке було відремонтоване за кошти ФГ "Роксана-К" головою якого є депутат обласної ради Павло Євгенович Каленич.

З роботою Мельниківської сільської ради ОТГ знайомив усіх присутніх сільський голова Олександр Іванович Лесько, а про роботу Мельниківської амбулаторії розповідав головний лікар Немирівської ПМСД Василь Борисович Божко, про досвід роботи по створенню інфраструктури сіл громади розповідав Павло Євгенович Каленич, з роботою Мельниківської ЗОШ І-ІІІ ст. гостей знайомила директор школи Тетяна Василівна Цюпко. Усі урочиті заходи присвячені Дню Місцевого самоврядування відбулись в Мельниківському Будинку Культури: слухались вітання від сільського голови Мельникіської ОТГ, депутата обласної ради П. Є. Каленича, голови районної Ради С.В.Укринського, голови райдержадміністрації Ю. М. Погорелюка.

Відбулось  і нагородження посадових осіб органів місцевого самоврядування, яке завершилось святковим концертом за участі колективів Немирівського районного Будинку Культури, та заслуженого артиста України Юрковського Ігора Григоровича і духового оркестра "Фанфари Купали"