Міжнародний день захисту дітей у Мельниківській школі І-ІІІступенів

Дата: 02.06.2017 15:57

Приходить в світ дитя не випадково,

У кожного свій шлях, своя мета.

Прожити вік змістовно і казково

Задача не така й уже й проста.

Щороку в перший день літа відзначаємо Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Водночас це свято й тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

В цей день учні Мельниківської школи  прийняли участь у заходах приурочених гарному святу. Педагогом-організатором Якубовською Оксаною Іванівною, учителем фізкультури Парамейчуком Володимиром Миколайовичем та бібліотекарем школи Волошенюк Наталією Володимирівною  організовано та проведено святкову лінійку, спортивну розвагу «Під сонячним небом малята зростають», конкурс малюнка на асфальті «Діти єднають Україну». Активні учасники змагань та конкурсів нагородженні призами та солодощами.

Спонсором свята стала Мельниківська ОТГ.

Прагнемо, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.