"ДЖУРА"

Дата: 11.05.2017 14:08

20.04.2017 року Мельниківською ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився захід  дитячо-юнацької-військово-спортивної гри «Сокіл»(«Джура»). Учні були поділені на два загони : «Адреналін» і «Королі». Відкрила урочисту частину директор школи Цюпка Т.В..Після військового привітання та стройової підготовки загони вирушили на місця розташування своїх таборів. Тут їх чекали спортивні, інтелектуальні та конкурси з військової підготовки. Складом суддівської комісії були вчителі Мельниківської ЗОШ. Також оцінювалась польова кухня та таборування. Після підрахунку голосів виявилось, що команди набрали однакову кількість балів. Перемогла дружба!Щиро вітаємо учасників та бажаємо міцного здоров’я та подальших перемог!