Немирівський район, Вінницька область

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА В ОМЕТИНСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІСТУПЕНІВ

26  травня в Ометинецькій ЗОШ І-ІІІст. відбулось свято Останнього дзвоника.  На святі були присутні всі учні школи, вчителі, батьки, гості – виконуючий обов’язки старости Цюпка Юрій Олександрович та представник СТОВ Ситковецьке  Сахнюк Євгеній Вікторович. На адресу випускників, а їх в нашій школі було 14 (5 – одинадцятикласників і 9-  дев’ятикласників) линули слова вітань від директора школи – Донченка Анатолія Миколайовича, класного керівника Голоти Мар’яни Федорівни, яка побажала  випускникам гарно скласти Державну підсумкову атестацію і Зовнішнє незалежне оцінювання, а також іспит на Людину, на Особистість.

Сьогодні знову вилітають у життя

Маленькі пташенята з нашого подвіря

Ми кажемо:ніколи в забуття

Не кане школа, вчителі, повірте

Кохані діти! От фініш нині!

Скінчилась школа. Старт усім – звідсіль!

Нехай же вас Господь благословляє

Сини і доньки наші золоті!

Вітали випускників і першокласники, які вже в школі почуваються повноправними господарями.

«Тож ми шлемо всім вітання

І найкращі побажання.

Будьте сильні і сміливі

І, звичайно, всі щасливі!»

До своїх дітей випускників звернулись батьки:  Козачук Тетяна Петрівна і Донченко Анатолій Миколайович ( в якого два випускники):

«Благословляєм вас , діти, в добрий час,

Хай щастя і достаток буде з вами.

Прийміть хліб-сіль на рушнику від нас

Сміливо  по землі ідіть шляхами.»

За традицією учні школи поставили квіти до підніжжя пам’ятника загиблим воїнам.