Вибір професії

Дата: 21.02.2018 13:42

Профорієнтаційна робота в Мельниківській ЗОШ Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться подальше життя випускника. Тому, з метою профорієнтаційної роботи, було проведено зустріч учнів 9-11 класів Мельниківської ЗОШ з студентами та викладачами факультету історії, етнографії та правознавства Вінницького педагогічного університету ім. М.Коцюбинського. Організатором зустрічі стала випускниця нашої школи, доцент, викладач кафедри історії та культури України, Мельничук Тетяна Анатоліївна.

Для старшокласників було організовано історичний квест, під час якого ті мали можливість оглянути аудиторії, познайомитись зі студентами, відвідати народознавчий центр факультету. Цікава та змістовна зустріч завершилась у кабінеті декана, професора, нашого земляка Зінька Юрія Анатолійовича, який подарував учням та учителям підбірку цікавих книг на історичну тематику. Такі «живі» зустрічі вкрай необхідні сучасним старшокласникам, перед якими незабаром постане вибір майбутньої професії.