Масляна в с. Ометинці

Дата: 21.02.2018 11:23

Відомо, що українці традиційно святкують Масляну - слов'янське свято, яке відзначається протягом тижня перед Великим постом.

Головні традиційні атрибути народного святкування Масляної: опудало Масляної, забави, катання на санях, гуляння, обов’язково приготування млинців, коржів, вареників і сирників.

Такі веселощі проходили і в с. Ометинці, які організувала Голота Ольга Олексіївна - завідуюча місцевою бібліотекою. Зокрема була згадана ще одна весела традиція цього свята: коли жінки волочать колодку до господи тих людей де є на виданні парубки та дівчата та вимагають викуп у вигляді солодощів. Отож свято вдалося!!!