Свято Останнього дзвоника в Мельниківській ЗОШ І-ІІІступенів.

Дата: 29.05.2017 10:05

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Навіть рясний весняний дощ не став на перешкоді цієї важливої події.
По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято Останнього дзвоника у Мельниківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору школи Цюпці Т.В. Після виконання всіма присутніми Гімну держави сільський священник  отець Сергій поблагословив усіх учасників святкового дійства.
Із щирими словами побажань звернувся до учнів та вчителів сільський голова Мельниківської ОТГ Лесько Олександр Іванович.

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці районних конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням за відмінні успіхи у навчанні.
І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали  учням школи: одинадцятикласнику Зубріцькому Дмитру  і першокласниці Чернюк Антоніні. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.

Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі !