Табір-форум

Дата: 06.07.2017 09:02

26 червня в дитячому санаторії «Подільський Артек» стартував щорічний обласний молодіжний табір-форум, який в цьому році має назву «Вінниччина молодіжна – ініціюй та дій!»
Форум проводиться за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з нагоди Дня Молоді та з метою заохочення молоді до активної участі у громадському житті. Близько 170 учасників з числа активної та обдарованої молоді Вінницької області взяли участь у заході, зокрема:
- координатори інформаційно – профілактичної акції "Відповідальність починається з мене";
- кореспонденти інформаційно-молодіжного порталу;
- представники учнівського та студентського самоврядування;
- представники об’єднаних територіальних громад;
- представники громадських організацій.
Захід проходитиме в формі політичної гри, в рамках якої всі учасники будуть поділені на 5 партій, в яких будуть працювати протягом всього форуму.

Нашу громаду презентував провідний спеціаліст з соціально-гуманітарних питань – Цюпка Богдан Михайлович.

Кожна команда табір-форуму «Вінниччина молодіжна – ініціюй та дій!» отримала грошовий сертифікат на реалізацію своєї програми.
У четвер, 29 червня, відбулась фінальна частина щорічного обласного молодіжного табір-форуму «Вінниччина молодіжна – ініціюй та дій!»,

Результатом роботи партій було створення програми дій та її презентація під час зустрічі з Валерієм Коровієм. Політичні програми було оцінено всіма учасниками табір-форуму шляхом рейтингового голосування за них. Відповідно до підсумків голосування всі партії отримали сертифікати на суми від 10 до 30 тис. грн. на реалізацію заходів в рамках своєї програми. Зокрема, партія «Участь молоді» – сертифікат на суму 10 тис. грн., партія «Молодіжні медіа» – сертифікат на суму 15 тис. грн., партія «Відповідальна молодь Вінниччини» – сертифікат на суму 20 тис. грн., партії «Молодіжна інфраструктура» і «Волонтерство» – отримали сертифікат на суму 30 тис. грн.

- кореспонденти інформаційно-молодіжного порталу;
- представники учнівського та студентського самоврядування;
- представники об’єднаних територіальних громад;
- представники громадських організацій.