Шануємо пам'ять про загиблих

08.05.2018 на території Мельниківської ОТГ проводились масові заходи до Дня перемоги над нацизмом, а також відзначався День пам'яті та примирення. Святкові мітинги, з покладанням квітів до обелізків та братських могил, проводились у селах Мельниківці, Червоне, Ометинці, до них долучились учні та учителі школи працівники ОТГ та жителі сіл.

13:33 08.05.2018

Христос Воскрес!!!

Виконком Мельниківської сільської ради та депутатський корпус щиро вітають всіх жителів громади зі святом Великодня!

14:55 03.04.2018

З Днем народження!!!

Першого квітня виконком Мельниківської сільської ради сердечно вітає з Днем народження чудову жінку, прекрасного педагога Запорожець Надію Володимирівну!!!

11:57 31.03.2018