Новорічний карнавал в Мельниківській ЗОШ І-ІІІ ст.

За вікном зима – час найкоротших днів та найдовших ночей. Але усі люблять цю пору року. Адже, саме взимку до нас приходить Новий рік. 27.12.2018 в Мельниківській школі для учнів старших класів відбувся Новорічний карнавал в стилі ретро під назвою «Стиляги».

11:45 03.01.2019

Звіт сільського голови

Наприкінці грудня 2018 року відбувся звіт сільського голови Леська Олександра Івановича за пророблений 2018 р.:

10:39 02.01.2019

Новорічний ранок в Червонянському ДНЗ "Сонечко"

30 грудня в приміщенні сільського клубу, відбувся Новорічний ранок, який підготували вихованці ДНЗ "Сонечко". Потішитись святковим хороводом прийшли батьки, бабусі та дідусі. А завершилось свято, врученням новорічних подарунків.

14:44 30.12.2018

Свято казки в Мельниківській ЗОШ І-ІІІ ст.

26 грудня у Мельниківській ЗОШ відбулося свято казки для учнів 1-6 класів. У цікавий та захоплюючий світ «Попелюшки» Шарля Перро усіх присутніх перенесли старшокласники. Саме вони були головними персонажами дійства під професійними керівництвом учителя зарубіжної літератури Огінської Галини Василівни.

13:14 30.12.2018

Англомовний конкурс "Spelling Bee"

14 грудня відбувся районний етап обласного конкурсу « SpellingBee», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів, сприяння та популяризації вивчення англійської мови, в якому взяли участь Огінська Марія учениця 8 класу Мельниківської ЗОШ І-ІІІст., Конотопенко Дмитро учень 6 класу та Просолов Богдан учень 8 класу Ометинецької ЗОШ І-ІІст.

14:52 21.12.2018