Сторінка на стадії наповнення

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Виконком Мельниківської сільської ради об`єднаної територіальної громади щиро і сердечно вітає всіх учасників АТО та жителів громади з Днем захисника України − святом, яке увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на протязі всієї багатовікової української історії. У цей світлий день бажємо особистого щастя, сімейного затишку, козацького здоров'я, невичерпної енергії та миру!

07:16 11.10.2018

Свято "ПОКРОВА ГЕРОЇВ"

10.10.2018 р. Мельниківська ЗОШ І-ІІІ ст. влаштувала свято " Покрова героїв", організувала даний захід Волошенюк Наталія Володимирівна. Гостями свята були учасники АТО та жителі сіл Мельниківець та Червоного.

14:31 10.10.2018

Новий дах в ДНЗ "Сонечко"

05.10.2018 року в ДНЗ "Сонечко" розпочались роботи з перекриття даху. До  роботи залучився весь колектив ДНЗ " Сонечко" та батьки дітей, що відвідують садочок, а саме

11:27 10.10.2018

День вчителя в Мельниківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Важка і важка робота вчителя, але є один день в році, коли відкинувши всі турботи, тривоги і проблеми, зустрічаючись з дітьми та колегами в затишній обстановці, він повинен бути щасливий - це День Учителя

14:05 05.10.2018

"Серце віддаю дітям"

28 вересня в Ометинецькій ЗОШ І-ІІст. відбувся захід: "Серце віддаю дітям". Людина лише тоді людина, коли вона людству друг — ці слова якнайкраще підходять, коли мова йде про В. О. Сухомлинського. Його називають великим діячем освіти, якому були властиві подвижництво, повна самовіддача, благородство. Сільський учитель і оригінальний теоретик педагогіки, талановитий директор школи, автор сотень віршованих і прозаїчних мініатюр, дуже скромна і сором'язлива людина і безстрашний, яскравий полеміст і публіцист — такою цілісною натурою постає перед нами В. О. Сухомлинський. Провідною . ідеєю його педагогічної системи була глибока переконаність у тому, що в самій складній,, радісно-тривожній, важкій, виснажливій і натхненній праці — створенні Людини наступає період яснішого і мудрішого бачення світу, чутливішого і вимогливішого підходу до особистості вихованця.

10:47 05.10.2018

Щиро вітаєм!

У жовтні місяці святкують свій День народження:

08:59 01.09.2018