Сторінка на стадії наповнення

Щиро вітаєм!

У березні місяці святкують свій День народження:

08:59 28.02.2019

Технічна підтримка для Мельниківської громади

Міністерством соціальної політики України в межах проекту "Модернізація системи соціальної підтримки населення України" здійснено закупівлю комп'ютерного обладнання для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб  усправах дітей, фахівців із соціальної роботи у 234 об'єднаних територіальних громадах.

14:00 26.02.2019

Тиждень англійської мови в Мельниківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме англійська мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною, а саме англійською мовою є потребою часу. Під час вивчення англійської мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.

13:37 26.02.2019

Ще одна перемога!

ФК « Роксана» с. Ометинці удруге поспіль зайняли перше місце у Чемпіонаті Немирівського Району з футзалу 2019. У змаганнях приймало участь 10 команд району, у фінал пробилося 4 команди : Роксана, Немирів, Чуків, Райгород. Але представник із с.Ометинці впевнено переміг усіх своїх суперників і у фіналі пропустивши лише один гол, та отримали свої золоті медалі та кубок чемпіона.

15:33 14.02.2019

День соборності України

22 січня 2019 року минає 100 років визначної події, яка відбулася в історії творення Української державності у ХХ ст.

11:01 21.01.2019