Дотримуйтесь правил користування газом та поводження з газовими приладами

Напередодні опалювального сезону компанія «Вінницягаз» звертається до усіх споживачів природного газу із проханням пам’ятати та дотримуватися простих правил безпеки під час використання газу у побуті.

12:17 24.09.2020

Всесвітній день прибирання

Всеукраїнський молодіжний рух "Let*s Do Іt, Ukraіne" спільно з міжнародним рухом " Let*s Do Іt, Would організовує в Україні проведення екологічної акції з прибирання зелених зон  та благоустою територій - " Всесвітній день прибирання - Would Cleanup Day".

12:12 07.09.2020

Спортивні ігри

На честь відзначення Дня Незалежності та 70-річчя утворення ФСТ "Колос" 14-16 серпня 2020 року в м. Вінниця відбудуться спортивні ігри Вінниччини серед команд сільських/селещних об*єднаних територіальних громад.

11:53 12.08.2020

Міжнародний конкурс "Віккі любить пам*ятки"

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний  фотоконкурс об*єктів культурної спадщини "Вікі любить пам*ятки". Метою проєкту є зібрати світлини всіх пам*яток культурної спадщини з усіх областей України.

12:15 06.08.2020

Увага конкурс!

З 15.07.2020 року оголошується конкурс на заміщення вакантної посади-провідного спеціаліста відділу ЖКХ, архітектури та земельних відносин Мельниківської сільської ради об*єднаної територіальної громади.

09:35 23.07.2020